Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená kabelka BarellyBags Malaga barka hnědá

Dámská kožená kabelka BarellyBags Malaga barka hnědá
Dámská kožená kabelka BarellyBags Malaga barka hnědá Dámská kožená kabelka BarellyBags Malaga barka hnědá Dámská kožená kabelka BarellyBags Malaga barka hnědá
3 644 Kčs DPH
Barva: Barka hnědá
Velikost: Šířka 32 cm Výška 23 cm Dno 9 cm
Material: Pravá kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tato kabelka Malaga je vyrobena z celozrnné hovězí usně, je v mysliveckého stylu. Uzavírá se klopou na jednoduchý zámeček, pod kterou je kapsička na cvoček. Uvnitř kožená podšívka, volná kapsička a místo na vizitky. Nastavitelný, ramenní popruh délky až 150 cm. Dodatky v barvě oxidovaného, starého zlata nebo leštěného hliníku. Pojme formát A 4. Lze ještě vyrobit v barvě fialková švestka.

Vyrábí se také ve velikosti: Malá 26 x 20 x 8 cm za 3 378,- Kč - pojme formát A 5.

Upozornění:Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky- jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou velikost i barvu napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená kabelka BarellyBags Malaga barka hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód