Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž

Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž
Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž
5 580 Kčs DPH
Barva: Oranžová
Velikost: 43 x 11 x 33 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Stylová, elegantní taška Alexis je vyrobena z velmi kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř odolná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou. V jedné z komor místo na notebook max.15,6" o rozměrech (38x25x5cm) a tzv. pořadač- umožňuje uspořádat, telefon, pera, vizitky, klíče..V druhé komoře můžete umístit různé potřebné dokumenty, knížky či složky. Po obou stranách tašky jsou blízko uší volné kapsy. Na přední straně dvě ozdobné kapsičky na magnetek. Kožené pohodlné úchyty déky 30cm, které se dají spojit dohromady. Váha 1,58 Kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená taška McKlein Alexis na notebook 15,6 oranž ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód