Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá

Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá
Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá
5 590 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 43 x 15 x 40 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Kožená taška Lake Forest je určena pro náročné ženy, které oceňují vysokou kvalitu a užitečnost svých doplňků. Má nadčasový, všestranný design. Je vyrobena z velmi kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř odolná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou, místo pro notebook max 15,6 " o rozměrech (34x25x3,8cm), pojme i větší množství dokumentů, časopisu atd., dále v jedné z komor kapsa na zip. Na přední straně větší zipová kapsa, v které je umístěn tzv. organizér - umožňuje uspořádat, telefon, pera, vizitky. Další výhodou je přídavný, ramenní popruh. Délka úchytů 10cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód