Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá

Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá
Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá
5 590 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: 43 x 40 x 15cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Kožená taška Lake Forest je určena pro náročné ženy, které oceňují vysokou kvalitu a užitečnost svých doplňků. Má nadčasový, všestranný design. Je vyrobena z velmi kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř odolná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou, místo pro notebook max 15,6 " o rozměrech (34x25x3,81cm), pojme i větší množství dokumentů, časopisu atd., dále v jedné z komor kapsa na zip. Na přední straně větší zipová kapsa, v které je umístěn tzv. organizér - umožňuje uspořádat, telefon, pera, vizitky. Další výhodou je přídavný, ramenní popruh. Délka úchytů 10cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená taška McKlein Lake Forest na notebook 15,6 hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód