Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá

Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá
Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá
5 860 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 45 x 17 x 33 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Kožená taška Oak Grove je vyjímečná svou funkčností. Díky delším rukojetím, můžete nosit tašku na rameni. Je vyrobena z velmi kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř odolná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou, obal pro notebook max 15,6 " na místo o rozměrech (38x25x5cm) - vytovořen z materiálu ABS, který lze dle potřeby vyjmout a vytvořit tak prostor pro větší množství dokumentů, časopisů atd.., dále v druhé komoře větší volná kapsa a tzv. pořadač- umožňuje uspořádat, telefon, pera, vizitky, klíče..Po obou stranách tašky jsou blízko uší volné kapsy. Na přední straně tašky další zipová kapsička. Dlouhé, kožené pohodlné uši déky 30cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená taška McKlein Oak Grove na notebook 15,6 černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód