Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó

Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó
Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó
5 580 Kčs DPH
Barva: Tmavé bordó
Velikost: 43 x 12 x 33 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Kožená taška River Forest je velmi elegantní a stylová. Klasický design a elegantní zapínání s klíčkem na přední kapse, přitahuje pozornost. Je vyrobena z velmi kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř odolná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou. V jedné z komor je vyztužené místo pro notebook max 15,6 " o rozměrech (35x27x5cm), v druhé je umístěn tzv. pořadač- umožňuje uspořádat telefon, pera, vizitky, klíče.. a další volná kapsa. Dlouhé, kožené pohodlné uši délky 28 cm. Váha 1,81 Kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená taška McKlein River Forest na notebook 15,6 palců tmavé bordó ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód