Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó

Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó
Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó
5 890 Kčs DPH
Barva: Tmavé bordó
Velikost: 42 x 12 x 32 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Taška Verona je vyjímečná svou funkčností. Je vyrobena z velmi kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř odolná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou, obal pro notebook max 15,6 " na místo o rozměrech (38x25x5cm) - vytovořen z materiálu ABS. který lze dle potřeby vyjmout a vytvořit tak prostor pro větší množství dokumentů, časopisů atd.,dále v druhé komoře kapsa na zip a tzv. pořadač- umožňuje uspořádat, telefon, pera, vizitky, klíče..Po obou stranách tašky jsou blízko uší volné kapsy. Na přední straně další dvě uzaviratelné kapsičky a jedna zipová kapsa. Dlouhé, kožené pohodlné uši déky 30cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená taška McKlein Verona na notebook 15,6 tmavé bordó ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód