Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová

Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová
Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová
5 580 Kčs DPH
Barva: Oranžová
Velikost: 43 x 15 x 35 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Kožená taška Winnetka je ztělesnění elegance a stylu. Klasický design a elegantní dekorace ve formě klipu na přední kapse, přitahuje pozornost všech žen. Je vyrobena z velmi kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Uvnitř odolná podšívka, dvě komory rozdělené zipovou kapsou, s místem na notebook max.15,6 " o rozměrech (35x25x3,8cm). Pojme i větší množství dokumentů, časopisů atd., dále v jedné z komor kapsa na zip. Na přední straně větší kapsa na zapínání, v které je umístěn tzv. pořadač- umožňuje uspořádat, telefon, pera, vizitky, klíče. Dlouhé, kožené pohodlné uši.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená taška McKlein Winnetka na notebook 15,6 oranžová ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód