Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev

Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev
Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev
1 490 Kčs DPH
Barva: Medová
Velikost: Výška 26cm Šířka 20cm Dno 7cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato větší, kožená taška značky DAN-A je vyrobena z kvalitní přírodní kůže. Uzavírá se zipem a klopou na dva magnetické uzávěry, pod kterou je kapsička. Obsahuje jednu komoru, s kapsičkou na telefon a druhou zipovou. Nepojme formát A4. Na zadní straně tašky další zipová kapsička. Přídavný, nastavitelný popruh délky 137 cm.

Tašku lze vyrobit také v barvách: tmavě hnědá a černá. Výběr z těchto barev nám napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožená taška přes rameno D409 medová a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód