Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure

Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure
Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure
1 338 Kčs DPH
Barva: Šedý
Velikost: Výška 25 cm šířka 33 cm dno 12 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Dámský batoh Paolo Peruzzi  je vyroben z odolné kůže. Hlavní komora se v horní části stahuje šňůrkou a uzavírá menší klopou na cvoček. Uvnitř podšívka s jednou uzavřenou kapsou na telefon nebo peněženku. Na přední části jsou další dvě kapsičky. Batoh má pevné popruhy. Na zadní straně rukojeť pro přenášení, nebo zavěšení batohu. Kapacita cca10 l.

Lze objednat v barvě, koňak 2.místo, světle šedý 1. místo, černý vintage 3. místo, světle hnědý 4. místo a hnědý poslední místo na úvodním obrázku.

Pokud by jste si vybrali jednu z těchto barev, tak normálně proveďte objednávku a na konci objednávky do poznámek, napište barvu, kterou chcete.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská kožený batoh Paolo Peruzzi vintage adventure ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód