Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka

Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka
Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka
1 544 Kčs DPH
Barva: Fialková švestka
Velikost: Výška 13 cm x šířka 23 cm x dno 4,5 cm
Material: Hovězí kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Kabelka Werona je vyrobena z celozrnné hovězí kůže, uvnitř má koženou podšívku. Uzavírá se klopou na jednoduchý zámeček, pod kterou je malá zipová kapsička na drobnosti. Také uvnitř kabelky je menší kapsička na zip. Lze ji nosit v ruce nebo připevněnou na opasku (šířka okolo 24 mm – není součástí, ale lze dokoupit za 400,- Kč), díky poutkům na zadní straně a taktéž přes rameno, pomocí odepínacího, nastavitelného, ramenního popruhu.

Upozornění: Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky- jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská malá kožená kabelka BarellyBags Werona 2v1 fialková švestka ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód