Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev

Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev
Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev
1 662 Kčs DPH
Barva: Fialková švestka
Velikost: Výška 16 cm x šířka 23 cm x dno 4,5 cm
Material: Hovězí kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Kabelka Roma je vyrobena z celozrnné hovězí kůže, uvnitř má koženou podšívku. Uzavírá se klopou na jednoduchý zámeček, pod kterou je malá zipová kapsička na drobnosti. Také uvnitř kabelky je menší kapsička na zip. Lze ji nosit v ruce nebo připevněnou na opasku (není součástí, ale lze dokoupit za 400,- Kč), díky poutkům na zadní straně a taktéž přes rameno, pomocí odepínacího, nastavitelného, ramenního popruhu. Lze i vyrobit v barvách kůže: Tmavý kamel, barka hnědá, kaštanově hnědá, černá mat a medová.

Upozornění: Výrobky firmy BarellyBags  jsou vyráběny z vysoce kvalitní přírodní kůže, proto je třeba si uvědomit, že textury se liší v každém kousku kůže, jakož i v různých oblastech stejné části. Na struktuře budete moci najít více či méně přirozeně viditelné známky- jemné vrásky a jizvy, nebo kousnutí, barevné odlišnosti, všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dává produktům neuvěřitelný charakter. Tyto rozdíly jsou zcela přirozené (není to vada a nebudou uznány jako reklamace). Každý kus výrobku je originál, proto nikdy nebude úplně barevně a strukturně stejný, jako je např. na fotografii.

Vybranou barvu prosíme napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámská menší kožená kabelka BarellyBags Roma 2v1 fialková švestka a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód