Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel

Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel
Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel
1 169 Kčs DPH
Barva: Žlutý kamel
Velikost: Výška 37 cm šířka 28 cm dno 11 cm
Material: Ekologická kůže
Záruka: 12 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento prostorný, dámský batůžek je vyroben z kvalitní ekologické kůže, s lehce žilkovanou texturou. Uzavírá se zipem. Obsahuje jednu komoru. Vnitřek je lemován látkovou podšívkou, dále jedna zipová kapsa a dvě volné kapsičky. Na přední straně je umístěna další kapsa na zip a minimalistické logo značky ve zlaté barvě. Všechny kovové prvky jsou stejné barvy. Dno je opatřeno kovovými hroty, které chrání proti oděru a zároveň zajistí stabilitu batůžku. Pohodlí při nošení zajišťují nastavitelné ramenní popruhy a rukojeť.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský batůžek LuluCastagnette LC žlutý kamel ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód