Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme vše nejlepší do Nového roku, PF2021 !

Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2

Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2
Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2 Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2 Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2 Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2 Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2 Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2
1 242 Kčs DPH
Barva: Reflexní
Velikost: Výška 32 cm šířka 34 cm dno 14 cm
Material: Syntetická kůže a polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tento designový batůžek je vyroben ze syntetické kůže, podšívka z polyesteru. Hlavní komora se uzavírá stažením šňůrek a klopou. Uvnitř dvě volné kapsičky a jedna zipová kapsa. Má nastavitelné, nylonové popruhy. Rukojeť pro přenášení, nebo zavěšení batohu. Jedinečností tohoto batohu je, že se mění jeho barva v reflexní odlesky, z různého úhlu pohledu a dopadu světla, spolu s úbývajícím světlem. Což je perfekrní zvláště v podzimních a zimních obdobích, kdy se stmívá velmi brzo. Je ideální také na párty či sport (lepší viditelnost).

 

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 2 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód