Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme vše nejlepší do Nového roku, PF2021 !

Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 6 malý

Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 6 malý
Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 6 malý Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 6 malý Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 6 malý Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 6 malý Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 6 malý
1 242 Kčs DPH
Barva: Duha-lesklý efekt
Velikost: Výška 30cm šířka 25cm dno 12cm
Material: PU kůže a polyester
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do měsíce

Popis

Tento designový batůžek je vyroben z kvalitní PU kůže, podšívka z polyesteru. Hlavní komora se uzavírá zipem. Uvnitř dvě volné kapsičky a jedna zipová kapsa. V přední části zipová kapsička a boční kapsička. Má nastavitelné, nylonové popruhy. Rukojeť pro přenášení, nebo zavěšení batohu. Jedinečností tohoto batohu je, že se mění jeho barva v duhové odlesky, z různého úhlu pohledu a dopadu světla, spolu s úbývajícím světlem. Což je perfektní zvláště v podzimních a zimních obdobích, kdy se stmívá velmi brzo. Je ideální také na párty, do školy či sport (lepší viditelnost).

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský geometrický reflexně svítící batoh Lingge flash 6 malý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód