Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

Dámský italský kožený batůžek 47 černý

Dámský italský kožený batůžek 47 černý
Dámský italský kožený batůžek 47 černý Dámský italský kožený batůžek 47 černý Dámský italský kožený batůžek 47 černý Dámský italský kožený batůžek 47 černý Dámský italský kožený batůžek 47 černý
2 160 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 31 cm Šířka 25 cm dno 12 až 24 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento dámský, italský, kožený batoh značky Genuine Leather je vyroben z vysoce kvalitní, měkké, mírně zrnité kůže. Uzavírá se zipem. Obsahuje dvě komory. V hlavní komoře je uvnitř podšívka, jedna kapsa volná a jedna kapsička na zip. Druhá komory se uzavírá také zipem. V přední části batohu, jsou umístěny další dvě zipové kapsičky a po bocích batohu dodatečné kapsy. Kování v barvě stříbra. Dno mírně vyztužené. Má nastavitelné popruhy o maximální délce 90 cm a rukojeť, pro přenášení nebo zavěšení batohu.

 

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský italský kožený batůžek 47 černý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód