Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A

Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A
Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A
1 734 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 37 cm šířka nahoře 27 cm dno 11 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Batoh je vyroben z přírodní, zrnité kůže nejvyšší kvality a nabízí jednokomorový interiér se dvěma kapsami na zip a otevřenou kapsou uvnitř. Další praktické kapsy jsou umístěny na přední a zadní části modelu. Celý batoh se uzavírá zipem. Nastavitelné popruhy, vyrobené výhradně z přírodní kůže, se přizpůsobí vašim potřebám. Batoh lze nosit také jako tašku přes rameno díky nastavitelným popruhům. Pojme formát A 4. V horní části úchyt pro nošení v ruce, nebo jeho zavěšení. Váha 0,75 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský kožený batoh Marco Mazzini 2v1 černý A ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód