Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel

Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel
Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel
2 695 Kčs DPH
Barva: Hnědý camel
Velikost: Výška 33 cm Šířka 32 cm Dno 14 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Módní alternativa kabelky určené ženám, které si cení pohodlí a oceňují italské zpracování přírodní kůže. Batoh je z nejnovější kolekce Marco Mazzini ze série Vintage. Kvalitní batoh z přírodní kůže lavata starého vzhledu (Old), je ručně ušitý, poté spletený a obarvený v souladu s nejnovějšími trendy v nejlepších italských koželužnách, díky čemuž je každý jedinečný. Variabilní struktura kůže a nejednotné barvy jsou prvkem designu výrobku, což dokazuje jeho autentičnost. Přístup k vnitřku batohu je zajištěn odnímatelnou šňůrkou, magnetickou sponou a klopou. Batoh vám nabízí jednokomorový interiér s kapsami, včetně jedné na zip. Na klopě je umístěna další praktická kapsa. Interiér je pečlivě lemován. Nastavitelné rukojeti, vyrobené výhradně z přírodní kůže, se přizpůsobí vašim potřebám. Pojme formát A 4.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský kožený batůžek Marco Mazzini 99 hnědý camel ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód