Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, poslední termín objednávky zboží s garancí doručení do vánoc je nejpozději do 15.12.2023. Zboží značek Barelly Bags, Cartello a Galskor, bohužel nebude doručeno do vánoc.

Děkujeme Vám za dosavadní přízeň a důvěru. Přejeme Vám příjemné prožití vánočních svátků...

Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený

Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený
Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený
1 370 Kčs DPH
Barva: Červená
Velikost: Šířka 33 cm Výška 28 cm Dno 10 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento elegantní batůžek z kolekce Paolo Peruzzi, je vyroben z kvalitní přírodní kůže. Uzavírá se zipem a klopou na magnetky, pod kterou jsou dvě otevřené komory. V hlavní komoře je podšívka s kapsou na zip a volnou kapsou na telefon. Na zadní straně zipová kapsička. Nepojme formát A 4. Výhodou jsou ramenní, nastavitelné popruhy max. délky 90 cm, které lze sepnout. Úchyt pro přenášení, nebo zavěšení.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi B18 červený ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód