Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev

Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev
Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev
1 339 Kčs DPH
Barva: Koňak
Velikost: Výška 27cm Šířka 19-22cm dno 10cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento elegantní batůžek z kolekce Paolo Peruzzi, je vyroben z kvalitní kůže, pokryté delikátní, ochrannou vrstvou. Uzavírá se zipem. Uvnitř podšívka s kapsou na zip a volnou kapsou na drobné předměty. Na přední straně  je umístěna další zipová kapsička. Ramenní, nastavitelné popruhy délky 65-80 cm, lze sepnout zipem v jeden popruh. Úchyt pro přenášení, nebo zavěšení batůžku.

Batůžek se ještě vyrábí v barvách: tmavě hnědý a černý. Vybranou barvu uvěďte na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Dámský kožený batůžek Paolo Peruzzi koňak a více barev ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód