Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi

Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi
Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi
2 986 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: V popisu
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Elegantní dárková sada pro pány, je vyrobená z přírodní a syntetické kůže. Sada obsahuje pánskou aktovku, koženou peněženku a kožený pásek značky Paolo Peruzzi. Perfektní nápad pro exkluzivní a trvanlivý dárkový set. Pouze v černé barvě.

Pánská exkluzivní aktovka značky Paolo Peruzzi je vyrobena z italské přírodní, lícové usně opálené přirozenými metodami. Uzavírá se klopou a zámečkem na klíček, pod kterou jsou dvě volné kapsy. Aktovka má tři větší přihrádky. Na zadní straně je umístěna zipová kapsa. Má vyztuženou rukojeť. Přídavný, nastavitelný ramenní popruh. Rozměry: Šířka 40 cm výška 29,5 cm dno 11-13,5 cm.

Pánská kožená peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní kůže, přírodně opálené přírodními metodami. Má 9 přihrádek na karty, kapsičku na zip. Dvě přihrádky na papírové bankovky, tři nezávislé kapsičky a dvě průhledné kapsičky. Místo na mince se uzavírá magnetkem. Rozměry: Šířka 13 cm výška 9,5 cm.

Pánský kožený pásek je vyroben s přírodní kůže. Dokonale ladí s kalhoty od obleku, tak i s džíny. Originální přezka s logem, je vyrobena z nerezové oceli, s poloautomatickým systémem. Šířka pásku je 2,8 cm, délku lze objednat od 90 až 120 cm. Pozor na pásek je pouze jednoletá záruka!!

Hodnocení

Co si myslíte o Dárková sada kožená aktovka a kožená peněženka i kožený pásek Paolo Peruzzi ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód