Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka

Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka
Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka
3 180 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: V popisu
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Elegantní dárková sada pro pány, je vyrobená výhradně z přírodní kůže. Sada obsahuje exkluzivní koženou aktovku a koženou peněženku značky Paolo Peruzzi. Perfektní nápad pro exkluzivní a trvanlivý dárkový set. Pouze v černé barvě.

Pánská elegantní aktovka pro muže je vyrobena z přírodní italské kůže. Díky speciálnímu opalování je kůže jemná, má elegantní lesk a je odolná vůči vlhkosti a poškrábání. Uzavírá se klopou s kovovým zámkem a klíčkem, pod kterou je prostorný pořadač, který se uchycuje k aktovce úchyty se cvočkem. Uvnitř tři přihrádky. Jedna volná, druhá na notebook, z obou stran lemována tlumící polyuretanovou pěnou a třetí s místy na propisky. Uvnitř ještě velká zipová kapsa. Pojme formát A 4. Po stranách aktovky kovové háčky pro upevnění ramenního popruhu délky 110 cm. Rozměry: Šířka 42 cm výška 30 cm dno 14 cm.

Pánská kožená peněženka je vyrobena z vysoce kvalitní, přírodní, italské kůže. Obsahuje 2 přihrádky na dokumenty, místo na papírové bankovky. Osm míst na karty, čtyři průhledné kapsičky a zipová kapsička. Místo na mince se uzavírá magnetem. Rozměry: Výška 12,9 cm šířka 9,5 cm dno 2 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Dárková sada Paolo Peruzzi kožená aktovka a kožená peněženka ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód