Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Dětský batůžek pro předškoláky Cocomilo kočička

Dětský batůžek pro předškoláky Cocomilo kočička
Dětský batůžek pro předškoláky Cocomilo kočička Dětský batůžek pro předškoláky Cocomilo kočička Dětský batůžek pro předškoláky Cocomilo kočička Dětský batůžek pro předškoláky Cocomilo kočička
772 Kčs DPH
Barva: Motiv kočička
Velikost: Šířka 24 cm Výška 30 cm Dno 14 cm
Material: Neopren a nylon
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tento rozkošný batůžek pro předškoláky je vyroben z kvalitního nylonu a neoprenu, s daným motivem. Je lehký, pohodlný, netoxický a snadno se čistí. Obsahuje jednu hlavní komoru, která se uzavírá kvalitním zipem. Komora pojme formát A 4. Polstrovaná zádová část vyrobená z prodyšné tkaniny a nastavitelné polstrované popruhy. Ke spodní části lze připojit tažné lanko délky až 128 cm, které můžete použít při zabránění ztrátě dítěte. Celková kostra batohu je lehká a je vyrobena pomocí moderních technologií. Bezpečnostní reflexní prvky umístěné na zadních popruzích zajišťují lepší viditelnost při mlhavých dnech či při stmívání. Rukojeť pro přenášení batohu. Vhodné pro děti od 2 až 5 let.
Hmotnost: 360 gramů. Pojme 10 litrů.

Hodnocení

Co si myslíte o Dětský batůžek pro předškoláky Cocomilo kočička ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód