Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó

Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó
Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó
4 298 Kčs DPH
Barva: Černá a bordó-burgund
Velikost: Výška 27cm Šířka 41cm Dno 17,5cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato kožená brašna typu lékařský kufřík, výrobce VOOC, kolekce Prestige je vyrobena z kvalitní, přírodní kůže, nejvyšší kvality. Má uzavíraní typu "bigl", které výrazně usnadňuje přístup do kufříku a malou přezku se zámkem na klíč. Je jednokomorová. Uvnitř dekorativní a pevná podšívka, dvě přihrádky - jedna z nich na zip (22x13cm), tři kožené držáky na propisky, menší kožená kapsička. Má robustní mosazné kování, držák, pro přenášení kufru v ruce, vyrobený ze silné vrstvy kůže. Na dně mosazné kování chránící proti oděru. Váha 1,8 Kg.

Pokud budete chtít objednat kufřík v bordó-burgund barvě, napište to prosím na konci objednávky do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Elegantní kožený kufřík VOOC Prestige PK5 černá a bordó ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód