Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon

Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon
Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon
3 178 Kčs DPH
Barva: Vínová mahagon
Velikost: Šířka 43cm Výška 33cm Dno11cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Je velice prostorná. Obsahuje dvě hlavní zipové kapsy. V první je polstrovaná přihrádka na notebook do úhlopříčky 15,4" až 15,6“. Druhou hlavní kapsu můžete použít například na dokumenty formátu A4, obsahuje také přihrádky na vizitky a různé drobnosti. Vnitřní dno je polstrované, pro ochranu notebooku. Na přední straně tašky je další kapsa. Taška je ručně šitá a vyrobená z kvalitní kůže. Má velmi pevné rukojeti a nastavitelný popruh na rameno o délce cca 145 cm. Záruka 5 let!! Vyrobeno v Polsku.

Hodnocení

Co si myslíte o Elegantní pánská taška nejen na notebook Solier SL02 Aberdeen vínová mahagon ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód