Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Exkluzivní kožené pánské aktovky a tašky BarellyBags

Barelly Bags

Nejlepší věc je to, co je přirozené a dýchání. Což v kombinaci s několika jednoduchými prvky dodá požadovaný účinek - bude nedílnou součástí našeho života. Vaše oblíbená taška bude nejen praktická a užitečná, ale bude představovat a odrážet vaši duši.
Pod vedením této filozofie, polská společnost vytvořila 
BarellyBags. Produkují vysoce kvalitní výrobky. Mezi ně patří elegantní kožené aktovky, kožené tašky pro mládež, kabelky, kufříky a mnoho dalších výrobků. Jsou vytvořeny z přírodní vysoce kvalitní kůže, každý kus je ručně broušený, což dodává efekt krásy a elegance. Každý produkt, který můžete vidět na obrázcích byl vyroben s velkou přesností a od srdce. Vysoká kvalita a trvanlivost výrobků je potvrzena stovky spokojených, vracejících se zákazníků .
Vyrábějí pouze z kůže pevné a odolné, což je důvod, proč společnost BarellyBags odebírá pouze od důvěryhodných, odborných koželužen, kde jsou si jisti kvalitou. 
Je třeba si uvědomit, že textury přírodní kůže se liší v každém jejím kousku. Na struktuře budete moci najít více, či méně přirozené viditelné známky, jemné vrásky a jizvy a barevné odlišnosti, které dělají tuto kůži zvláštní. Můžete také vidět všechny surové vlákna běžící přes kůži ve formě žil. To vše dodává kůži a dalším produktům neuvěřitelný charakter a ještě lepší vzhled. Tyto jemné rozdíly jsou zcela přirozené(není to vada). Kůže dýchá, povrch kůže se stává krásnější a lesklejší.

 Zboží je zasíláno českou poštou, cena za balík 120,- Kč s DPH po ČR. Při nákupu nad 3000,- je DOPRAVA ZDARMA!!!!!!!!!