Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Expediční batoh Chogolisa 40 žlutozelný

Expediční batoh Chogolisa 40 žlutozelný
Expediční batoh Chogolisa 40 žlutozelný Expediční batoh Chogolisa 40 žlutozelný Expediční batoh Chogolisa 40 žlutozelný Expediční batoh Chogolisa 40 žlutozelný Expediční batoh Chogolisa 40 žlutozelný
1 863 Kčs DPH
Barva: Žlutozelená
Velikost: Výška 58cm Šířka 30cm Dno 25cm
Material: Nylon 126 Teflon fabricprotector
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tento expediční batoh značky Marbo, je vyroben z kvalitní tkaniny - Nylon 126 Teflon fabricprotector. Obsahuje velmi pojemnou hlavní komoru, ke které je snadný přístup, díky podélnému zipu, v přední části. Uvnitř dvě zipové kapsičky na drobnosti a jedna volná. Dalších 5 kapes na vnější části. Zádová část je vybavena systémem AFS (Air Flow System) - dvěma paralelními vycpávkami, mezi kterými je tvořen tzv. vzduchový koridor, který zajišťuje pohodlí, při použivání. Hrudní pás (ITW Nexus) zajišťuje pohodlné nošení. Gumová šňůrka, pro upevnění např. trekingových holí. Anatomicky tvarované popruhy, z prodyšného materiálu. Bederní pás přiléhající k tělu. Páskový popruh. V horní části úchyt, pro přenášení batohu v ruce. Reflexní prvky 9 kusů. Integrovaný dešťový kryt, s reflexním prvkem. Pojme 40L. Váha 0,9 Kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Expediční batoh Chogolisa 40 žlutozelný ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód