Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17

Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17
Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17
7 290 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Šířka 45,5cm Výška 35cm Dno 18,5cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato kožená taška typu lékařský kufřík, výrobce McKlein, je vyrobena z přírodní kůže nejvyšší kvality. Uzavírá se na pevný a ozdobný bigel, který výrazně usnadňuje přístup do kufříku a malou přezkou na zámek s klíčkem. Uvnitř praktický organizátor pro propisky, vizitky a telefon a několik větších kapes. Kromě toho je střední přihrádka (42x5x31cm) vyztužená ABS pěnou tak, aby poskytovala ochranu pro přenos notebooku 17". Pojme spoustu složek a dokumentů. Má klasické rukojeti a přídavný ramenní popruh délky 44 -65 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Extravagantní kožená taška McKlein Harrison nejen na notebook 17 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód