Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

GDPR

Souhlas se zpracováním osobních údajů.

Vážení zákazníci od 25. 5. 2018 začíná platit nové nařízení Evropské unie o nakládání s osobními údaji obecně známé pod zkratkou GDPR. ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb o ochraně osobních údajů, obecného nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679. V souvislosti s tím je nezbytné, aby každý zákazník e-shopu www.batohyatasky.cz souhlasil se zpracováním osobních údajů provozovatelem e-shopu fyzickou osobou Romanou Pelzovou, za účelem vyřízení objednávky, dotazu či jiné služby poskytované na těchto webových stránkách. Kupující má také  právo na jejich opravu včetně dalších zákonných práv k těmto údajům. Souhlas je poskytován na dobu do jeho odvolání. Osobní údaje je možno na základě písemné žádosti kupujícího doručené prodávajícímu odstranit z databáze.

Prodejce a provozovatel internetového obchodu uchovává informace o kupujících v souladu s platnými obecně závaznými právními předpisy České republiky. Osobní údaje kupujících jsou zabezpečeny proti zneužití a použity pouze pro realizaci objednávek, služeb a účetních operací. Tyto údaje prodejce v žádném případě nepředává žádné třetí osobě, s výjimkou případné zákonné povinnosti o účetnictví, či zákonného sdělení jiné informace a dále s výjimkou přepravců pověřených prodávajícím dodáním zboží; těm jsou sdělovány pouze údaje, které jsou nezbytné pro doručení zboží. 

Pokud budete chtít využít práva o odstranění osobních údajů z databáze, zašlete písemný nesouhlas a tyto údaje budou odstraněny v nezbytně nutném rozsahu. S odsouhlašením obchodních podmínek zároveň souhlasíte se zpracováním osobních údajů.