Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

O nás

Náš internetový obchod se zabývá prodejem dámských a pánských batohů, tašek na notebook, aktovek, dětských aktovek, ale i lékařských kufříků, cestovních kufrů a cestovních tašek. Naleznete zde zboží značkové i neznačkové, vyrobené převážně u zahraničních výrobců např. Daag, VOOC, Galskór, Cartello, McKlein, BarellyBags, Brodrene, Vera Pelle, Solier, Patrizia Piu, Marco Mazzini, Nobo, Paolo Peruzzi a další..

Zboží je vyrobeno z kvalitních materiálů, propracovaně šité, za přijatelné ceny. Odráží poslední módní trendy jak v oblasti materiálů a barev, tak i módních tvarů.

Z naší nabídky si můžete vybrat zboží z pravé kůže, imitace kůže i textilie.

Značky:

Daag - polský výrobce kožených výrobků s dlouholetými zkušenostmi na trhu. Specializuje se na výrobu vysoce kvalitních výrobků z kůže. Převážně batohů, aktovek a tašek. Většina jejich sortimentů se vyváží do západní Evropy, již déle než 20 let.

VOOC - je módní značka pro náročné jednotlivce. Její kolekce kombinují různé styly a nejnovější trendy v oblasti módy. Značka zaručuje nejvyšší kvalitu a pozornost nejjemnějším detailům. Výrábějí nejen batohy a tašky, ale také lékařské kufříky.

MCKlein - americká společnost zabývající se prodejem vysoce kvalitních výrobků pro muže i ženy. Elegantní kožené aktovky, kožené batohy, tašky přes rameno jsou vyrobené z vysoce kvalitní kůže a vynikají nejen estetičností, ale i vysokou funkčností.

Solier je polská značka pánských tašek, aktovek a doplňků, které jsou vytvořeny pro potřeby moderního člověka. Jejich výrobky se staly velkým doplňkem k oblečení. Hlavními produkty značky Solier jsou pánské tašky přes rameno. Některé jsou ručně šité a nabízejí u vybraných výrobků záruku až 5 let. Mladí designéři se strají o jedinečnost každé nové kolekce.

Nejlepší věc je to, co je přirozené a žije svým vlastním životem. Což v kombinaci s několika jednoduchými prvky dá požadovaný účinek - bude nedílnou součástí našeho života. Vaše oblíbená taška bude nejen praktická a užitečná, ale bude představovat a odrážet vaši duši.
Pod vedením této filozofie, polská společnost vytvořila 
BarellyBags. Produkují vysoce kvalitní výrobky. Mezi ně patří elegantní kožené aktovky, kožené tašky pro mládež, kabelky, kufříky a mnoho dalších výrobků. Jsou vytvořeny z přírodní, vysoce kvalitní kůže. Každý kus je ručně broušený, což dodává efekt krásy a elegance a je vyroben s velkou přesností a od srdce. Vysoká kvalita a trvanlivost výrobků je potvrzena stovky spokojených, vracejících se zákazníků .
Vyrábějí pouze z kůže pevné a odolné, což je důvod, proč společnost BarellyBags odebírá pouze od důvěryhodných, odborných koželužen, kde jsou si jisti kvalitou.

Přejeme příjemný nákup.