Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9

Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9
Akce
Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9
2 998 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 32 cm šířka 38,5 cm dno 13 cm
Material: 100% kůže Crazy Horse
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Kožená aktovka značky VOOC je vyrobena z pravé, přírodí kůže Crazy Horse. Jednoduchá forma a prošití bílými nitěmi zdůrazňují svůj nadčasový styl. Díky funkčnímu příslušenství, jako je kapsa na telefon nebo držák na propisku, bude taška perfektním doplňkem na každý den. Uzavírá se zipem. Obsahuje jednu komoru, která je rozdělená zipovou kapsou na dvě části. V jedné z komor je tzv. organizér s místem na propisky, vizitky, telefon a karabinka. Druhá komora o rozměru 32 x 37 cm a jedna volná kapsa. Na přední straně dodatkové kapsy, uzaviratelné řemínkovým zapínáním s klipy. Na zadní straně další kapsa na zip. Rukojeťi pro držení aktovky v ruce. Odnimatelný, ramenní popruh s max. délkou 122 cm. Váha 1,9 kg. Taška je vhodná pro ženy i muže.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená aktovka VOOC Crazy Horse TC9 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód