Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý

Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý
Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý
4 954 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá a černá
Velikost: Šířka 36cm Výška 26cm Dno18cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 10 dnů

Popis

Tato prostorná kožená brašna typu lékařský kufřík, výrobce VOOC, kolekce Prestige je vyrobena z přírodní kůže nejvyšší kvality. Uzavírá se na pevný a ozdobný bigel, který výrazně usnadňuje přístup do kufříku a zabraňuje jeho náhodnému otevření. Uvnitř jedna komora s dvěma menšíma přihrádkama, jedna volná, druhá na zip (10x26cm). Dekorativní a pevná podšívka, otevřené kožené pouzdro délky (5,5x8,5cm), tři kožené držáky na propisky, dvojitý kožený držák na vizitky. Má robustní mosazné kování, držák, pro přenášení kufru v ruce, vyrobený ze silné vrstvy kůže. Na dně mosazné kování chránící proti oděru. Váha 1,2 Kg.

Pokud budete chtít objednat kufřík v černé barvě, napište to prosím na konci objednávky do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK1 tmavě hnědý a černý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód