Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý

Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý
Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý
4 643 Kčs DPH
Barva: Tmavě hnědá a černá
Velikost: Výška 22cm Šířka 37cm Dno 19cm- zavřená
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato prostorná kožená brašna typu lékařský kufřík, výrobce VOOC, kolekce Prestige je vyrobena z přírodní jutové kůže, nejvyšší kvality ( je to jedna z nejdražších kůží). Má speciálně navržené uzavíraní typu "bigl", které výrazně usnadňuje přístup do kufříku a malou přezku se zámkem na klíč. Uvnitř jedna komora, dekorativní a pevná podšívka, kapsa na zip (17x24cm), čtyři kožené držáky na propisky, trojitý kožený držák na vizitky. Má robustní mosazné kování, držák, pro přenášení kufru v ruce, vyrobený ze silné vrstvy kůže. Na dně mosazné kování chránící proti oděru. Váha 1,4 Kg.

Výška 28cm Šířka 37cm Dno 19cm - otevřená

Pokud budete chtít objednat kufřík v černé barvě, napište to prosím na konci objednávky do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK3 tmavě hnědý a černý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód