Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý

Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý
Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý
5 170 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Šířka 45 cm Výška 30 cm Dno 20 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Tato prostorná kožená brašna typu lékařský kufřík, výrobce VOOC, kolekce Prestige je vyrobena z přírodní kůže nejvyšší kvality. Uzavírá se na pevný a ozdobný bigel, který výrazně usnadňuje přístup do kufříku a zabraňuje jeho náhodnému otevření. Uvnitř jedna komora s dvěma menšíma přihrádkama, jedna volná, druhá na zip (14x33cm). Dekorativní a pevná podšívka, otevřené kožené pouzdro délky (7x9cm), tři kožené držáky na propisky, dvojitý kožený držák na vizitky. Má robustní mosazné kování, držák, pro přenášení kufru v ruce, vyrobený ze silné vrstvy kůže. Na dně mosazné kování chránící proti oděru. Váha 1,6 Kg.

Pokud budete chtít objednat kufřík černé barvě, napište to prosím na konci objednávky, do poznámek pro nás.

 

 

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená brašna typu kufřík VOOC Prestige PK6 hnědý a černý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód