Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá

Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá
Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá
5 723 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 40cm Šířka 43cm dno 15cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Elegantní, prostorná, kožená taška Halsted, je ideální nejen pro každodenní nošení, ale i na cesty. Uzavírá se klopou na dvě přezky s klipem, pod kterou je kapsa s organizérem na vizitky, propisky. Je dvoukomorová. Jedna z komor obsahuje místo (35x5x26cm), které je vyztužené ABS hustou pěnou, můžete zde umístit notebook 15,6" palců., dále zde naleznete větší kapsičky. Druhá komora pojme spoustu dokumentů, složek atd.. Na zadní části další zipová kapsa. Tašku lze zavěsit na držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 44-64 cm, který zajistí přijemné nošení na rameni.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška McKlein Halsted na notebook 15,6 hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód