Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá

Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá
Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá
7 583 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Šířka 45,5cm Výška 35cm Dno18,5cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato kožená taška typu lékařský kufřík, výrobce McKlein, je vyrobena z přírodní kůže nejvyšší kvality. Uzavírá se na pevný a ozdobný bigel, který výrazně usnadňuje přístup do kufříku a malou přezkou na zámek. Uvnitř praktický organizátor pro propisky, vizitky a telefon a několik větších kapes. Kromě toho je střední přihrádka (43x6x30,5cm) vyztužená tak, aby poskytovala správnou ochranu pro přenos notebooku 17". Pojme spoustu složek a dokumentů. Má klasické rukojeti a přídavný ramenní popruh délky 44,5 -64,5 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška McKlein Morgan nejen na notebook 17 hnědá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód