Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem

Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem
Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem
6 675 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 41 x 16 x 33 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Praktická, kožená taška Franklin 2v1, je ideální pro všechny, kteří často cestují za obchodem či prací. Taška se vyznačuje elegantním designem exteriéru a vysokou funkčností. Její praktičnost spočívá v tom, že ji můžete samostatně nosit na rameni, nebo připevnit na vozík a táhnout ji jako kufr. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor jsou tři volné kapsy a několik předělů, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky atd.. Druhá komora (40x5x27cm), je vyztužená, můžete zde umístit notebook 17" palců. Na přední části jsou dvě zipové kapsy. V jedné je umístěn tzv.organizátor. Tašku lze zavěsit na jiné držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 33-48 cm, délka uch 12cm, délka teleskopické ručky 101cm. Celkové rozměry tašky s vozíkem 43x22x40cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook 17 Franklin McKlein s odepínacím vozíkem ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód