Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem

Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem
Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem
6 685 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 45 x 22 x 40 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Pánská taška Clinton 2v1, s odnimatelným vozíkem, je velmi prostorná a ideální na cesty. Její praktičnost spočívá i v tom, že ji můžete nosit na rameni anebo připevnit na menší vozík pomocí speciálního zipového systému. Je vyrobena z kvalitní kůže. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor je několik předělů, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky atd.. Druhá komora (40x6,3x29cm), je vyztužená ABS hrubou pěnou, která poskytuje ochranu proti vlhkosti, můžete zde umístit notebook 17" palců. Na přední části jsou čtyři zipové kapsy. V jedné je umístěn tzv. organizátor. Druhá slouží pro umístění nápoje a další dvě na drobnosti. Tašku lze zavěsit i na jiné držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh délky 33-48 cm, délka uch 12 cm, délka teleskopické ručky 101 cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook 17 McKlein Clinton s odepínacím vozíkem ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód