Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem

Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem
Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem
9 523 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 48 x 25 x 40 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Praktická, kožená taška Roosevelt 2v1, je ideální pro všechny, kteří často cestují za obchodem či prací. Taška se vyznačuje elegantním designem exteriéru a vysokou funkčností. Její praktičnost spočívá v tom, že ji můžete samostatně nosit na rameni, nebo připevnit na vozík a táhnout ji jako kufr. Uzavírá se zipem. Je dvoukomorová. V jedné z komor je několik předělů, tím pádem spoustu místa na dokumenty, knihy, složky atd.. Druhá komora s místem na notebook, je vyztužená, s obalem na notebook 17" palců o rozměrech (40x5x30cm), který lze dle potřeby vyjmout a použít samostatně, dále tři otevřené kapsy. Na přední části je jedna větší zipová kapsa s tzv. organizérem a druhá, menší na drobnosti. Tašku lze rozšířit až o 3 cm. Můžete ji zavěsit na jiné držadlo cestovního kufru. Má dodatkový popruh Comfort Flex délky 36-53 cm, délka kožených uch 11cm, délka teleskopické ručky 101cm.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook 17 McKlein Roosevelt s odepínacím vozíkem ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód