Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem

Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem
Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem
10 931 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 44 x 25 x 35 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Kožená taška McKlein Sheridan, je ideální pro všechny, kteří často cestují za obchodem či prací. Taška se vyznačuje nejen klasickým designem, ale i vysokou funkčností. Její praktičnost spočívá v tom, že ji můžete samostatně nosit v ruce, nebo připevnit na vozík a táhnout ji jako kufr. Hlavní komora se uzavírá kombinovaným zámkem, pro bezpečnost důležitých dokumentů, uvnitř je několik přihrádek např. na složky a zabudované pouzdro na notebook 17" palců o rozměrech (40x5x30cm). Na přední části je jedna větší zipová kapsa s několika přihrádkama a další kapsa na zip s tzv. organizérem. Můžete ji zavěsit na jiné držadlo cestovního kufru. Zvlášť obal, který ji chrání před špatným počasím. Délka teleskopické ručky 101 cm. Celkové rozměry tašky s vozíkem 50x27x43 cm. Váha tašky bez vozíku 3,4 kg, bez vozíku 5,6 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook 17 McKlein Sheridan s odepínacím vozíkem ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód