Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex

Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex
Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex
3 190 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 28 cm šířka 39 cm dno 5 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato pánská kožená taška výrobce Cartello se uzavírá zipem. Je vyrobena z hovězí kůže, která je odolná vůči vlhkosti, mastnotě a špinavým skvrnkám. Uvnitř tmavá podšívka s místem na notebook do 15,6" (36x26cm). Dále zipová kapsička, místa na vizitky, úchyty na propisky, volné kapsičky. Na zadní straně další kapsa na zip. Na přední straně logo. Pevné rukojeti a odnimatelný, nastavitelný, ramenní popruh. Pojme formát A4. Kování v barvě stříbra.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook London 44 černá Unisex ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód