Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme vše nejlepší do Nového roku, PF2021 !

Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy

Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy
Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy
3 565 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: Výška 29cm šířka 39cm dno 6cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato pánská kožená taška výrobce Cartello se uzavírá zipem. Je vyrobena z hovězí kůže, která je odolná vůči vlhkosti, mastnotě a špinavým skvrnkám. Uvnitř barevná podšívka, většinou s designem "Londýn" a místo na notebook do 15,6" (36x26cm). Dále zipová kapsička, místa na vizitky, úchyty na propisky, volné kapsičky. Na zadní straně další kapsa na zip. Na přední straně logo. Pevné rukojeti a odnimatelný, nastavitelný, ramenní popruh. Pojme formát A4. Kování v barvě stříbra.

K tašce se dodává ještě jeden ramenní popruh, bez náramníku v daných 3 barvách. Tím pádem budete mít dva- jeden černý a druhý barevný. Vybrané číslo barvy popruhů napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook London 45 černá Unisex plus dva popruhy ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód