Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy

Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy
Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy
3 900 Kčs DPH
Barva: Modrá
Velikost: Výška 29 cm šířka 39 cm dno 6 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do dvou týdnů

Popis

Tato pánská kožená taška výrobce Cartello se uzavírá zipem. Je vyrobena z hovězí kůže, která je odolná vůči vlhkosti, mastnotě a špinavým skvrnkám. Uvnitř barevná podšívka, většinou s designem "Londýn" a v první části místo na notebook do 15,6" (36 x 26 cm). V druhé části je přihrádka, kde můžete nosit napájecí adaptér, myš, dokumenty atd. Třetí část se skládá z dvou kožených kapes v barvě tašky, do kterých můžete vložit vizitky telefon, dále místo na propisky a zipová kapsa. Na zadní straně další kapsa na zip. Na přední straně logo. Pevné rukojeti a odepínací, nastavitelný, ramenní popruh. Pojme formát A 4. Kování v barvě stříbra.

K tašce se dodává ještě jeden ramenní popruh, bez nárameníku v daných 2 barvách. Tím pádem budete mít dva- jeden černý a druhý barevný. Vybrané číslo barvy popruhů napište na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška na notebook London 45 modrá Unisex plus dva popruhy ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód