Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá

Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá
Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá
1 800 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 32cm Šířka 25cm Dno 8cm
Material: 100% kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 10 dnů

Popis

Elegantní, dvoukomorová taška messenger značky VOOC Prestige je vyrobena z přírodní italské kůže, s bílým prošitím. Je skvělá pro studenty, ale i do města. Uzavírá se klopou na magnetek, na které je menší zipová kapsička. Dvě komory na zip o rozměrech 30 x 22 cm, v jedné z nich kapsa na zip. Na zadní straně další zipová kapsa o rozměru 16 x 18 cm. Pojme formát A4. Nastavitelný, ramenní popruh délky 136 cm. Váha 0,7 kg. Vhodná pro ženy i muže.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taška přes rameno VOOC PRESTIGE EP3 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód