Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Děkujeme za Vaši přízeň a přejeme vše nejlepší do Nového roku, PF2021 !

Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá

Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá
Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá
1 722 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 22cm Šířka 19cm Dno 6cm
Material: 100% kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Elegantní, menší jednokomorová taštička značky VOOC Prestige je vyrobena z přírodní italské kůže, s bílým prošitím. Je skvělá na menší výlety, ale i do města. Uzavírá se zipem. Na přední straně jsou dvě zipové kapsičky, jedna menší a druhá větší o rozměru 15x10x2 cm. Na zadní straně další kapsa na zip o rozměru 15 x 16 cm. Nepojme formát A4. Nastavitelný, ramenní popruh délky 136 cm. Váha 0,3 kg. Vhodná pro ženy i muže.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taštička na rameno VOOC Prestige EP5 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód