Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá

Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá
Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá
2 205 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 23cm Šířka 19cm Dno 5cm
Material: 100% kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 10 dnů

Popis

Elegantní, jednokomorová taštička značky VOOC Prestige je vyrobena z přírodní italské kůže, s bílým prošitím. Je skvělá na menší výlety, ale i do města. Uzavírá se klopou na magnetek, na které je menší zipová kapsička. Po klopou volná kapsa. Hlavní komora na zip o rozměru 17 x 21 cm, s jednou kapsičkou volnou a druhou zipovou. Na zadní straně další kapsa na zip o rozměru 12 x 13 cm. Nepojme formát A4. Nastavitelný, ramenní popruh délky 136 cm. Váha 0,4 kg. Vhodná pro ženy i muže.

Pokud by jste chtěli tašku objednat v černé barvě, uveďte to na konci objednávky, do poznámek pro nás.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožená taštička přes rameno VOOC PRESTIGE EP4 hnědá a černá ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód