Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Vážení zákazníci, omlouváme se,
příjem objednávek a prodej zboží bude pozastaven do 14.10.2022.
Děkujeme za pochopení...

Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy

Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy
Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy
4 275 Kčs DPH
Barva: Koňak
Velikost: Výška 37cm Šířka 25,5cm Dno 12cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne
Objednávky dočasně pozastaveny.

Popis

Tento kožený batoh nebo taška na rameno VOOC v jedinečném stylu Vintage, je vyroben z vysoce kvalitní, přírodní, jutové kůže. Je založen na všestrannost uživatele a ke každodennímu nošení. Uzavírá se klopou s řemínkovým zapínáním, pod kterou je větší kapsička, také s tímto zapínáním. Je dvoukomorový. Pojme notebook, dokumenty formátu A4. Po bokách jsou dvě menší kapsičky, jedna otevřená a druhá na magnetek, dále držák na propisku. Má pevnou rukojeť a velmi dlouhý, nastavitelný, ramenní poruh, který lze použít, při nošení tašky přes rameno, když jej vytáhnete přes zadní kapsu. Váha 1,1 kg.

Pokud si budete chtít batoh objednat v černé, natural růžové nebo tmavě hnědé barvě, napište to do poznámek pro nás, na konci objednávky.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožený batoh i taška Unisex Vintage 15 koňak 4 barvy ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód