Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem

Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem
Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem
9 187 Kčs DPH
Barva: Černá
Velikost: 36 x 18 x 43 cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Doručení: Do 14 dnů

Popis

Tento kožený batoh McKlein Park oceňují muži, kteří mají rádi pohodlí, mobilitu a samozdřejmě svůj vlastní originální vzhled. Vysoce kvalitní italská kůže, s dokonalou povrchovou úpravou a přesným povrchem zaručuje, že je nejlepší volbou. Jeho praktičnost spočívá v tom, že ho můžete samostatně nosit na ramenou, nebo připevnit na vozík a táhnout jako kufr. Je dvoukomorový a uzavírá se zipy. Komory obsahují spoustu přihrádek a kapes pro Vámi důležité dokumenty a předměty. Jedna z nich, zvlášť vyztužená na notebook 15,4" palců. Na přední části je jedna větší zipová kapsa s tzv. organizérem a další menší. Díky tomu, že ramenní popruhy jsou zesílené, můžete v batohu nosit věci i o větší váze. Lze zavěsit na jiné držadlo cestovního kufru. Zvlášť obal, který chrání před špatným počasím. Přídavný, ramenní popruh. Celkové rozměry tašky s vozíkem 37x24,5x47 cm.


 

Hodnocení

Co si myslíte o Kožený batoh McKlein Park na notebook 15,6 s odepínacím vozíkem ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód