Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1

Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1
Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1
2 852 Kčs DPH
Barva: Koňak
Velikost: Výška 30,5 cm Šířka 23 cm Dno 10 ,5cm
Material: Kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Kožený batoh VOOC Unisex, v jedinečném Vintage stylu, je vyroben z vysoce kvalitní, přírodní, jutové kůže. Díky originálnímu, módnímu designu a tradičnímu zpracování je batoh skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní doplněk, ke každodennímu nošení. Uzavírá se nahoře pevnou šňůrkou a klopkou s řemínkovým zapínáním. Na přední straně další kapsička se stejným uzávěrem, vedle které jsou dva úchyty na propisky. Je jednokomorový. Má pevnou rukojeť a nastavitelné, ramenní popruhy. Váha 0,8 kg.

Pokud si budete chtít batoh objednat v černé, natur nebo tmavě hnědé barvě, napište to do poznámek pro nás, na konci objednávky.

Hodnocení

Co si myslíte o Kožený batoh Unisex Vintage 1 koňak 4 barvy 1 ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód