Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky Batohy a tašky

Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý

Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý
Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý
2 039 Kčs DPH
Barva: Hnědá
Velikost: Výška 28 cm Šířka 23 cm Dno 14 cm
Material: Přírodní kůže
Záruka: 24 měsíců
Dostupnost: do týdne

Popis

Italský batoh Valentino je vyroben z vysoce kvalitní, přírodní kůže. Klasický tvar zdůrazňuje nadčasovou povahu modelu. Díky svým menším rozměrům je ideální pro neformální design. Uvnitř jedna komora s uzavřenou kapsou a dvěma volnými kapsami. Uzavírá se nahoře pevnou šňůrkou a klopou s řemínkovým zapínáním na magnet. V přední části jsou další dvě zipové kapsičky. Má pevnou rukojeť a nastavitelné, ramenní popruhy. Nepojme formát A 4. Váha 0,76 kg.

Hodnocení

Co si myslíte o Mazzini Valentino dámský kožený batůžek hnědý ?

Podělte se s ostatními o Vaše zkušenosti s tímto produktem:

Příspěvky vyjadřují názor zde diskutujících a provozovatel tohoto webu není jakkoli zodpovědný za jejich obsah. Provozovatel si však vyhrazuje právo smazat či upravit nevhodné příspěvky.

Jméno:
Email:
Hodnocení:
znaků ještě zbývá.
Opište kód z obrázku:
Vygenerovat nový kód